SAMA PEHMUS, TEINE NIMI. "Pusku Pusku" on nüüdsest "Slowdown"
Suurim valik kott-toole Eestis!
Võta meiega ühendust!Tel: +372 534 02414E-mail: info@slowdown.ee
Laienda filtreid
Ahenda filters

Soovitame!

Suurus

Otstarve

Kott-toolid

Kott-tool Seat
Kott-tool Seat
kuni -20 %
Seat, Eestis nr 1 tool, on kott-tool, mis on saanud klassikaks, ning mudeli disain on patenteeritud. Käsitsi valmistatud kott-toolil on mugav selja- ja peatugi; graanulid kotis kohanevad keha kujuga, et oleks meeldiv lõõgastuda. See mõnus mööbliese on mõeldud erinevate vajaduste jaoks: on mugav töötades või arvutimänge mängides, filme vaadates kui ka raamatuid lugedes. SEAT on universaalne kott-tool, mis seetõttu sobib kasutamiseks kodudes, puhkemajades, konverentsiruumides ja üritustel.
105x80x85 cm 
Hind alates € 119 Vali kangas
Kott-tool Seat 100
Kott-tool Seat 100
kuni -20 %
Veidi laiem, palju mugavam!Seat on meie populaarseim mudel, nüüd aga tegime ta veel mõnusamaks! Seat 100 mugav selja- ja peatugi muudavad puhkamise nauditavaks. Seat 100 sobib ideaalselt töötamiseks, lõõgastumiseks, raamatu lugemiseks või arvutimängude mängimiseks. Seat 100 on ideaalne istumine!
120x100x85 cm 
Hind alates € 175 Vali kangas
Kott-tool Seat Zip
Kott-tool Seat Zip
kuni -20 %
Seat ZIP mudeleid saab tõmblukuga omavahel kokku panna, et kasutada diivanina või eraldi tugitoolina. Saate luua komplekte erinevatest värvitoonidest või valida olemas olevate 2 või 3 kohaliste komplektide vahel! Looge omale komplekt mis sobib Teie interjööriga! Seat ZIP kott-toolidel on kasutatud kvaliteetset ja vastupidavat tõmblukku mida on lihtne omavahel kokku liita. Sobib kasutamiseks nii toas kui ka õues! Mõõdud: 80x100x85 cm.
105x80x85 cm 
Hind alates € 135 Vali kangas
Kott-tool Lounge
Kott-tool Lounge
kuni -20 %
Lounge on tugitoolikujuline kott-tool, mis on mõeldud mugavaks lõõgastuseks pärast tegusat päeva. Käsitsi valmistatud kott-toolil on seljatugi ning pikendatud iste, mis võimaldavad meeldivalt selga ja pead toetada ning väsinud jalgu sirutada. Graanul tooli sees kohandub keha kujuga. Lounge on väga pehme tugitool, mida kasutatakse sageli toas, firmade puhkeruumides, kodu terrassidel, sisehoovides ja maakodudes.
135x80x80 cm 
Hind alates € 135 Vali kangas
140x100x80 cm 
Hind alates € 191 Vali kangas
Kott-tool Lounge Zip
Kott-tool Lounge Zip
kuni -20 %
Kasuta diivanina või eraldi lamamistoolinaLounge ZIP mudelid saab lihtsalt omavahel kokku liita. Et saaksite luua omale sobiv 2 või 3 kohaline diivan või kasutada eraldi lamamistoolina. ZIP mudelid lõime pikaajalise tootearenduse tulemusena, et tulla vastu meie klientide soovile omada multifunktsionaalset mööblit! Lai värvivalik annab võimaluse luua just omale sobiv komplekt, mis sobib ideaalselt su koju, kontorisse või terassile. Toode on kasutatav nii välis- kui sisetingimustes! Tõmblukk on kvaliteetsest materjalist ja vastupidav Eesti kliimale! Väliskotid on eemaldatavad ja pestavad, mis teeb hooldamise väga lihtsaks. Valmistatud käsitööna!Saadaval ka komplektina 2 või 3 kohalisena.
135x80x80 cm 
Hind alates € 159 Vali kangas
Kott-tool Razz
Kott-tool Razz
kuni -40 %
Razz on kolmnurkne kott-tool, mis on disainitud eriliseks mugavustundeks. Razz toetab mõnusalt nii selga kui pead, ning graanulid kotis kohanduvad keha kujuga. Ideaalne kott-tool lõõgastumiseks. Käsitsi valmistatud toolil on lisakäepide, mis võimaldab eseme lihtsat ümberpaigutamist . Razz on eriti populaarne noorte seas ning seda kasutatakse sageli idufirmade puhkeruumides kui ka mitteametlike kohtumiste ajal.
130x110x90 cm 
Hind alates € 84 Vali kangas
Kott-tool Razzy
Kott-tool Razzy
kuni -20 %
Razzy on väike kolmnurkne kott-tool lastele, kelle tubades pole palju ruumi. Kompaktne mööbliese, mille külge on disainitud mugav käepide, et lapsed mängides või oma tuba koristades, saaksid seda ise lihtsasti ringi liigutada. Razzy on käsitsi valmistatud kott-tool, mis koosneb väliskotist ja sisekotist. Koti sisemuses olevad graanulid kohanduvad teie kehakujuga kiirelt. Razzy on praktiline ning mugav kott-tool, mis on suuruselt väiksem kui SLOWDOWN valikus olevad Razz ja Razzmatazz kott-toolid.
110x75x65 cm 
Hind alates € 71 Vali kangas
Kott-tool Razzmatazz
Kott-tool Razzmatazz
kuni -20 %
Razzmatazz on kolmnurkne kott-tool ruumikasse kodusse. Käsitsi valmistatud mööbliesemel on pikendatud iste, selja- ja peatugi. Antud mudel on oma mõõtudelt sobiv ka väga pikkadele inimestele ning graanulid kohanduvad mugavalt keha kujuga. Kott-toolil on lisakäepide, et seda oleks lihtne toas ümber paigutada. Razzmatazz on mugav mööbliese, mida kasutatakse tihti välisterassidel, verandadel, puhkemajades või rõdudel.
155x120x95 cm 
Hind alates € 135 Vali kangas
Kott-Tool Play
Kott-Tool Play
kuni -20 %
Play on käsitsi valmistatud kott-tool, mis on mõeldud nii lastele kui ka täiskasvanutele. Sellel kompaktsel kott-toolil on lisakäepide, mis võimaldab teda toas väga mugavalt ümber paigutada; graanulid kohanduvad keha kujuga. Pehmet tugitooli Play kasutatakse tihti reklaamiesemena: kott-toolile trükitakse või tikitakse oma logosid. See kerge mööbliese meeldib eriti noorteorganisatsioonidele ja ettevõtetele, kus on puhkenurgad.
80x80x85 cm 
Hind alates € 95 Vali kangas
Kott-tool Game
Kott-tool Game
kuni -20 %
Game on käsitsi valmistatud kott-tool igas vanuses lastele. Kott-tool on kerge ning lisakäepide teeb selle liigutamise eri mängunurkadesse väga mugavaks. Sellel on ka lisatasku, kus lapsed saavad oma mänguasju hoida. Teravate nurkade puudumine välistab vigastuste tekkimise ohu ning graanulid kotis kohanevad täielikult keha kujuga. See väike kott-tool on eriti populaarne lauamänge mängides, joonistades või filme vaadates.
75x75x65 cm 
Hind alates € 79 Vali kangas
Poroloon täitega Snug 100
Poroloon täitega Snug 100
kuni -20 %
Mõnusalt pehme pesa!SNUG 100 – Hubane ja pehme poroloon täitega kott-tool, mis on loodud maksimum mugavust silmas pidades. SNUG on disainitud mugava seljatoega; milles olev poroloon kohandub mõnusalt kehakujuga. SNUG sobib ideaalselt lebotamiseks. Nagu ka meie teisi toole, iseloomustab SNUG-i ülilihtne hooldus: Välimine kate on lihtsalt eemaldatav ja pestav. 
100x110x74 cm 
Hind alates € 159 Vali kangas
Poroloon täitega kott-tool OM 85
Poroloon täitega kott-tool OM 85
kuni -20 %
Poroloon täitega kott-tool Om 85 - See on täiesti uus lõõgastuskogemus, tõeliselt luksuslik pehmus ja mugavus! Pehme poroloon täide garanteerib super mugavuse ja lõõgastuse! OM-85 läbimõeldud ja vastupidav lahendus sobib ideaalselt koju, kontori, lasteaeda või kooli. Kott-tool on pakendatud vaakumiga ja enne kasutamist oodake 24 tundi, et poroloon taastuks täielikult. Peale seda on 100% mugavus garanteeritud!
Hind alates € 119 Vali kangas
Poroloon täitega kott-tool OM 110
Poroloon täitega kott-tool OM 110
kuni -20 %
Poroloon täitega kott-tool Om 110 - See on täiesti uus lõõgastuskogemus, tõeliselt luksuslik pehmus ja mugavus! Pehme poroloon täide garanteerib super mugavuse ja lõõgastuse! OM-110 läbimõeldud ja vastupidav lahendus sobib ideaalselt koju, kontori, lasteaeda või kooli. Kott-tool on pakendatud vaakumiga ja enne kasutamist oodake 24 tundi, et poroloon taastuks täielikult. Peale seda on 100% mugavus garanteeritud!
Hind alates € 191 Vali kangas
Poroloon täitega kott-tool OM 135
Poroloon täitega kott-tool OM 135
kuni -20 %
Poroloon täitega kott-tool Om 135 - See on täiesti uus lõõgastuskogemus, tõeliselt luksuslik pehmus ja mugavus! Pehme poroloon täide garanteerib super mugavuse ja lõõgastuse! OM-135 läbimõeldud ja vastupidav lahendus sobib ideaalselt koju, kontori, lasteaeda või kooli. Kott-tool on pakendatud vaakumiga ja enne kasutamist oodake 24 tundi, et poroloon taastuks täielikult. Peale seda on 100% mugavus garanteeritud!
Hind alates € 271 Vali kangas
Kott-tool Tube
Kott-tool Tube
kuni -20 %
Tube on elliptiliselt kujuga kott-tool, mis on parim alternatiiv tavalisele tugitoolile. Riie on lõigatud diagonaalselt ja seejärel kokku õmmeldud, luues seeläbi stiilse geomeetrilise kompositsiooni. Seda mööblieset eristab kahe erineva värvi kombinatsioon, mis muudab selle silmale kergesti äratuntavaks ja meeldivaks. Kott-tooli Tube saab kasutada nii väljas kui ka siseruumides, kuna tugitooli tootmisel kasutatakse ainult spetsiaalselt valitud vastupidavaid kangaid. Tube kott-tool on disainitud Itaalias ja valmistatud Leedus. Tube on ere aktsent igas kodus!
120x70x80 cm 
Hind alates € 135 Vali kangas
Kott-tool Tube 100
Kott-tool Tube 100
kuni -20 %
Tube 100 - Inspireeritud Itaalia disainist! Tube 100 on kott-tooli ja diivani vahepealne variant. TUBE 100 on loodud Itaalia tootedisaineri Francesco Costacurta poolt, ning toodetud SLOWDOWN poolt! Mõnus kott-tool mahutab kuni kaks inimest. Toode sobib kasutamiseks terassile, tuppa või kontorisse. Sisekoti omapärane disain tagab kott-tooli stabiilsuse ja tagab mugava seljatoe. Tube 100 on parim valik neile, kes otsivad omale mugavat, ainulaadset ja eksklusiivset mööblit.
120x100x80 cm 
Hind alates € 191 Vali kangas
Kott-tool Sofa Tube
Kott-tool Sofa Tube
kuni -20 %
Sofa Tube on elliptiliselt torujas kott-tool, mis on parim alternatiiv tavalisele toolile. Kangas on lõigatud diagonaalselt, luues seeläbi stiilse geomeetrilise kompositsiooni. Seda mööblieset eristab kahe erineva värvi kombinatsioon, mis muudab selle silmale kergesti äratuntavaks ja meeldivaks. Tube kott-tooli disain on loodud Itaalias "Francesco Costacurta" poolt. Tuues tükikest Itaalia disaini Skandinaaviasse.
120x130x80 cm 
Hind alates € 239 Vali kangas
Kott-tool Plus 50
Kott-tool Plus 50
kuni -20 %
Plus 50 - stiilne ja ülimugav kuubikukujuline tumba meeldivaks lõõgastumiseks. Käsitsi valmistatud tumba on kompaktse suurusega, kerge, mistõttu on lihtne leida ruumi igas toas. Sellel tumbal on ülimugav istuda, seda kasutatakse sageli erinevates igapäevastes olukordades – ootamatute külalistele istumiseks või jalanõude jalga pannes istumiseks. Plus 50 tumba sobib kokku järgnevate kott-toolidega - Seat, Sofa Seat, Plus või Lounge kott-mudelitega. Vajadusel saab seda moodsat tumbat kasutada lauana esemete paigutamiseks või väsinud jalgade toetamiseks. Plus 50 tumba stiilne disain ja pehmed vormid loovad hubase atmosfääri igas interjööris.
50x50x45 cm 
Hind alates € 52 Vali kangas
Kott-tool Plus 70
Kott-tool Plus 70
kuni -20 %
Plus 70 on ristkülikukujuline kott-tool, mis on mõeldud väsinud jalgade mugavaks sirutamiseks. Käsitsi valmistatud tumba on kompaktne ja võtab kodus vähe ruumi. Seda on lihtne ühest kohast teise tõsta. Plus 70 tumba sobib kokku SEAT ja Lounge kott-toolide juurde jalatoeks. 
60x70x45 cm 
Hind alates € 71 Vali kangas
60x100x45 cm 
Hind alates € 79 Vali kangas
Kott-tool Roll 85
Kott-tool Roll 85
kuni -25 %
Roll on sõõrikukujuline kott-tool, mis on mõeldud eriti pehmeks lõõgastuseks. Roll100 kott-toolil on käepide, mis võimaldab seda toas lihtsasti ringi paigutada ning on sobilik nii lastele kui ka täiskasvanutele. Graanulid kohanduvad ideaalselt keha kujuga, pakkudes inimesele rohkem mugavust. Roll on ideaalne valik, kui soovite lõõgastuda.
80x80x50 cm 
Hind alates € 97 Vali kangas
Kott-tool Roll 105
Kott-tool Roll 105
kuni -25 %
Roll 105 on ümmargune ja ülimalt mugav kott-tool. Tänu sangadele on teda lihtne liigutada ühest kohast teise. See ümmargune kott-tool sobib nii täiskasvanuile kui ka lastele. Kott-toolis olevad graanulid kohanduvad mõnusalt sinu kehakujuga. Roll 105 on midagi enamat kui soovid mõnusalt puhata!
105x105x50 cm 
Hind alates € 142 Vali kangas
Kott-tool Roll 135
Kott-tool Roll 135
kuni -25 %
Roll 135 - on ümmargune kott-tool mille peal saab lõõgastuda mitu inimest korraga. Roll 135 pole ainult stiilne kodukaunistus, vaid ka väga mugav mööbliese. Kott-toolil on mugav käepide millega saab tooli mööda tuba lihtsalt liigutada. Roll 135 on ideaalne kott-tool kui soovite istumist mitmele inimesele või üksi laiutada
135x135x60 cm 
Hind alates € 172 Vali kangas
Kott-Tool Cocoon
Kott-Tool Cocoon
Cocoon - Laste parim sõber!Cocoon on pehme multifunktsionaalne käsitsi valmistatud kott-tool lastele! Oa-kujuline kott-tool kohandub iga kehakujuga ja on äärmiselt mugav, hubane ning armas. Cocoonil on ka tõmblukk, mis võimaldab selle tooli funktsiooni lihtsasti muuta. Lapsed ei pea mitte ainult kott-toolil istuma, vaid saavad seda kasutada ka pehme tekina. See pole mitte ainult väike tool, vaid toimib ka mänguasjana, kuhu lapsed saavad end peita mängu mängides.Peale selle on see stiilne lisa kodusele sisekujundusele, mis aitab teie laste tuba heledamaks muuta. Ilma teravate servadeta ülesehitus muudab selle kerge kookonkoti iga pere vaieldamatuks lemmikuks!
80x45x50 cm 
Hind alates € 129 Vali kangas
Kott-Tool Cocoon 100
Kott-Tool Cocoon 100
Cocoon 100 - Mõnus ja hubane kookon!Cocoon on pehme multifunktsionaalne käsitsi valmistatud kott-tool lastele kui ka suurematele! Oa-kujuline kott-tool kohandub iga kehakujuga ja on äärmiselt mugav, hubane ning armas. Cocoonil on ka tõmblukk, mis võimaldab selle tooli funktsiooni lihtsasti muuta. Lapsed ei pea mitte ainult kott-toolil istuma, vaid saavad seda kasutada ka pehme tekina. See pole mitte ainult väike tool, vaid toimib ka mänguasjana, kuhu lapsed saavad end peita mängu mängides.Peale selle on see stiilne lisa kodusele sisekujundusele, mis aitab teie laste tuba heledamaks muuta. Ilma teravate servadeta ülesehitus muudab selle kerge kookonkoti iga pere vaieldamatuks lemmikuks!
100x55x60 cm 
Hind alates € 169 Vali kangas
Kott-Tool Cocoon 120
Kott-Tool Cocoon 120
Cocoon 120 - Mõeldud ka suurtele mõnulemiseks!Cocoon on pehme multifunktsionaalne käsitsi valmistatud kott-tool lastele kui ka suurematele! Oa-kujuline kott-tool kohandub iga kehakujuga ja on äärmiselt mugav, hubane ning armas. Cocoonil on ka tõmblukk, mis võimaldab selle tooli funktsiooni lihtsasti muuta. Lapsed ei pea mitte ainult kott-toolil istuma, vaid saavad seda kasutada ka pehme tekina. See pole mitte ainult väike tool, vaid toimib ka mänguasjana, kuhu lapsed saavad end peita mängu mängides.Peale selle on see stiilne lisa kodusele sisekujundusele, mis aitab teie laste tuba heledamaks muuta. Ilma teravate servadeta ülesehitus muudab selle kerge kookonkoti iga pere vaieldamatuks lemmikuks!
120x60x65 cm 
Hind alates € 229 Vali kangas
Kott-tool Sunbed
Kott-tool Sunbed
kuni -20 %
Sunbed on lamamistooli kujuline kott-tool neile, kes armastavad basseini ääres või terrassil lebotada. Peaaegu kaks meetrit pikk, käsitsi valmistatud kott-tool on ideaalne pikkadele inimestele. Toolil on mugav seljatugi. Graanulid kotis kohanduvad keha kujuga nii, et saab meeldivalt lõõgastuda. Sunbed on mugav kott-tool, mida kasutatakse restoranide terrassidel, puhkemajades ja hotellide basseinide ääres.
180x70x80 cm 
Hind alates € 183 Vali kangas
Kott-tool Sunbed 90
Kott-tool Sunbed 90
kuni -20 %
Sunbed 90 on lamamistooli kujuline kott-tool basseini ääres või terrassil lebotamiseks. Peaaegu kahe meetri pikkune, käsitsi valmistatud kott-tool sobib suurepäraselt pikkadele inimestele ja päevitamise austajatele. See kott-tool on kujundatud mugava seljatoega; selle sees olevad graanulid kohanduvad kehakujuga, nii et inimene saab meeldivalt lõõgastuda. Sunbed 90 on mugav kott-tool, mida kasutatakse sageli restoranide, suvilate ja veepasseinide ääres asuvates hotelliruumides.
180x100x80 cm 
Hind alates € 239 Vali kangas
Kott tool Sunbed Zip
Kott tool Sunbed Zip
kuni -20 %
Sunbed ZIP on lamamistoolikujuline kott-tool neile, kes armastavad basseini ääres või terrassil lebotada. Peaaegu kaks meetrit pikk, käsitsi valmistatud kott-tool on ideaalne pikkadele inimestele. Toolil on mugav seljatugi. Graanulid kotis kohanduvad keha kujuga nii, et saab meeldivalt lõõgastuda. Sunbed on mugav kott-tool, mida kasutatakse restoranide terrassidel, puhkemajades ja hotellide basseinide ääres.Sunbed ZIP saab omavahel mugavalt kokku liita kahe või kolmekohaliseks diivaniks või kasutada eraldi!
180x70x80 cm 
Hind alates € 191 Vali kangas
90x70x60 cm 
Hind alates € 139 Vali kangas
115x90x75 cm 
Hind alates € 179 Vali kangas
Kott-tool Up!
Kott-tool Up!
kuni -20 %
UP! on kuubikukujuline kott-tool, mis on parim alternatiiv tavapärastele tumbadele. Käsitsi valmistatud kott-tool sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele, sest on väga praktiline: kompaktne, mugav. Tumbat kasutatakse tihti ka lauana.
45x45x40 cm 
Hind alates € 44 Vali kangas
Kott-tool Softbox
Kott-tool Softbox
kuni -20 %
Softbox on kompaktne, mugav kott-tool, mis on mõeldud igapäevaseks mugavaks istumiseks. Käsitsi valmistaud kott-tool on universaalne, seda võib kasutada tumbana istumiseks, aga ka lauana asjade toetamiseks. Lastele meeldib see kott-tool eriti oma madala kõrguse tõttu, sest nii on neil mugav mängida või joonistada. Lisaks kasutatakse seda tihti ka ootamatutele külalistele istekoha pakkumiseks või jalatsite jalga panemiseks. Softbox on stiilne tumba, mis sobib vanematele kui ka lastele.
70x70x40 cm 
Hind alates € 63 Vali kangas
Laud Soft Table 60
Laud Soft Table 60
kuni -20 %
Soft Table 60 on komplekt, mis koosneb käsitsi valmistatud kott-toolist ja lisalauast. Viimane on mõeldud istumiseks ja asjade toetamiseks. Top 60 on valged, 100% vineerist paneelid, äärtest loomuliku puiduga. Neid saab asetada kott-toolidele Softbox. Soft Table kompaktseid tumbasid kasutatakse tihti ootamatutele külalistele iste pakkumiseks, jalatsite jalga panemiseks või väsinud jalgade sirutamiseks. Soft Table komplekti saab lisaks kasutada ka lauana: sülearvuti, raamatu või kohvitassi toetamiseks.
65x65x41 cm 
Hind alates € 92 Vali kangas
Kott-tool Sofa Lounge
Kott-tool Sofa Lounge
kuni -25 %
Sofa Lounge on diivanikujuline kott-tool mugavaks lõõgastumiseks kahele inimesele. Käsitsi valmistatud kott-toolil on toetav seljatugi ja pikendatud iste, et oleks meeldiv puhata ja jalgu sirutada. Kott-tool kohandub inimese kehakujuga. Välist katet võib ära võtta ja puhastada ning seetõttu on see hea alternatiiv tavalisele diivanile. Sofa Lounge on ideaalne valik nendele, kellel on kodus, puhkemajades ja kontorites palju ruumi. Või ei soovi koju omale suurt ja kohmakat diivanit.
140x145x80 cm 
Hind alates € 247 Vali kangas
Kott-tool Sofa Tube 160
Kott-tool Sofa Tube 160
kuni -20 %
Sofa Tube 160 - Mõnus ja lai kott-toolist diivan!Sofa Tube on elliptiliselt torujas kott-tool, mis on parim alternatiiv tavalisele toolile. Kangas on lõigatud diagonaalselt, luues seeläbi stiilse geomeetrilise kompositsiooni. Seda mööblieset eristab kahe erineva värvi kombinatsioon, mis muudab selle silmale kergesti äratuntavaks ja meeldivaks. Tube kott-tooli disain on loodud Itaalias "Francesco Costacurta" poolt. Tuues tükikest Itaalia disaini Skandinaaviasse.
120x160x80 cm 
Hind alates € 409 Vali kangas
Kott-tool Sofa Tube 190
Kott-tool Sofa Tube 190
kuni -20 %
Sofa Tube 190 - Kolmekohaline kott-toolist diivan!Sofa Tube on elliptiliselt torujas kott-tool, mis on parim alternatiiv tavalisele toolile. Kangas on lõigatud diagonaalselt, luues seeläbi stiilse geomeetrilise kompositsiooni. Seda mööblieset eristab kahe erineva värvi kombinatsioon, mis muudab selle silmale kergesti äratuntavaks ja meeldivaks. Tube kott-tooli disain on loodud Itaalias "Francesco Costacurta" poolt. Tuues tükikest Itaalia disaini Skandinaaviasse.
120x190x80 cm 
Hind alates € 439 Vali kangas
Kott-tool Sofa Seat
Kott-tool Sofa Seat
kuni -20 %
Sofa Seat - on mugav kott-tool, mis on parim alternatiiv tavapärasele diivanile. Käsitsi valmistatud kott-tooli mudel meenutab tavalist diivanit, kuid istudes kohanduvad graanulid kehakujuga ning see muudab selle palju mugavamaks kui tavaline diivan. Sofa Seati on lihtne ümber transportida ja toas liigutada. Sofa Seat on universaalne diivan, mis sobib nii teleri vaatamiseks kui ka kamina ääres istumiseks, lugemiseks või arvutiga töötamiseks. Kõige mugavam alternatiiv traditsioonilisele diivanile.
120x145x85 cm 
Hind alates € 215 Vali kangas
Kott-tool Sofa MooG
Kott-tool Sofa MooG
kuni -20 %
Sofa MooG on diivanikujuline kott-tool, mis on mõeldud kuninglikuks lõõgastumiseks kahele inimesele. Käsitsi valmistatud kott-tool on parim alternatiiv tavapärasele diivanile, sest see mahub tänu polüstüreenist graanulitele läbi mistahes ukse ning mis kõige tähtsam, see kohandub inimese keha kujuga. Sofa Moog sobib nii klassikalisse kui ka modernsesse sisekujundusse. Seda kasutatakse tavaliselt ruumikates kodudes ja suurtes kontorites. Sofa MooG on soliidne ja mugav kott-tool alternatiivse mööbli armastajatele.
100x195x65 cm 
Hind alates € 327 Vali kangas
Kott-tool MooG
Kott-tool MooG
kuni -20 %
MooG on toolikujuline kott-tool, mis on loodud kuninglikuks puhkamiseks. Esmapilgul meenutab kott-tool stabiilset trooni, sellel istudes kohanduvad graanulid inimese kehakujuga ning tool muutub veelgi mugavamaks. Soliidse kujuga tool on ideaalne neile, kes tahavad kombineerida oma sisekujunduses klassikat ja modernsust. MooG on kott-tool, mis jätab suure mööblieseme mulje ning seega on seda parem kasutada ruumikates kodudes ja kontorites.
95x125x65 cm 
Hind alates € 247 Vali kangas
Kott-tool Roll 190
Kott-tool Roll 190
kuni -25 %
Miljon istekohta!Roll 190 - On meie suurim kott-tool sortimendis! Roll 190 on ligi 2 meetrise läbimõõduga ümmargune kott-tool, mis mahutab terve pere ära! Selles kott-tooli istumisasendeid on nii palju, et neid on raske üles lugeda ja igaüks peaks leidma sealt omale kõige sobivama asendi. Kott-tooli graanulid kohanduvad kehaga ja seal on võimalik teha omale üli mõnus pesa! 
190x190x50 cm 
Hind alates € 412 Vali kangas
Poroloonist tumba On 60
Poroloonist tumba On 60
kuni -20 %
Mõnus ja pehme jalatugi!On 60 - mugav ja väga pehme tumba, mis on jalgade mugavaks toetamiseks. Käsitsi valmistatud ja poroloon täitega tumba on kompaktse suurusega, nii et see võtab kodus vähe ruumi; seda on lihtne ruumis erinevatesse kohtadesse liigutada. On 60 tumba on parim kombinatsioon mugavusest ja kompaktsusest - Om. tumba on täidetud kvaliteetse purustatud porolooniga.
60x60x35 cm 
Hind alates € 71 Vali kangas
Kott-tool Mini
Kott-tool Mini
kuni -21 %
Mini on tumbakujuline kompaktne kott-tool, mis on mõeldud nii lastele kui ka täiskasvanutele. Käsitsi valmistatud kott-tool sobib kasutamiseks mitmesugustes igapäevastes olukordades: ootamatutele külalistele istekoha pakkumiseks, jalatsite jalga panemiseks, lauamängude mängimiseks või looduses lõkke ääres õhtu veetmiseks. Lastele meeldib kerge Mini kott-tool eriti, sest seda on lihtne tõsta ja kaasas kanda, muutes selle neile ka ideaalseks kingituseks erinevate tähtpäevade puhul.
40x40x30 cm 
Hind alates € 31 Vali kangas
2 kohaline Komplekt - Seat Zip
2 kohaline Komplekt - Seat Zip
kuni -20 %
Seat ZIP 2 kohaline diivan saab tõmblukuga omavahel ühendada, et kasutada diivanina või eraldi tugitoolina. Saate luua komplekte erinevatest värvitoonidest või valida olemas olevate 2 või 3 kohaliste komplektide vahel! Looge omale komplekt mis sobib Teie interjööriga! Seat ZIP kott-toolidel on kasutatud kvaliteetset ja vastupidavat tõmblukku mida on lihtne omavahel kokku liita. Sobib kasutamiseks nii toas kui ka õues! 
Hind alates € 270 Vali kangas
3 kohaline Komplekt - Seat Zip
3 kohaline Komplekt - Seat Zip
kuni -20 %
Seat ZIP 3 kohaline diivan saab tõmblukuga omavahel ühendada, et kasutada diivanina või eraldi tugitoolina. Saate luua komplekte erinevatest värvitoonidest või valida olemas olevate 2 või 3 kohaliste komplektide vahel! Looge omale komplekt mis sobib Teie interjööriga! Seat ZIP kott-toolidel on kasutatud kvaliteetset ja vastupidavat tõmblukku mida on lihtne omavahel kokku liita. Sobib kasutamiseks nii toas kui ka õues! 
Hind alates € 406 Vali kangas
2 kohaline Komplekt - Seat Zip
2 kohaline Komplekt - Seat Zip
kuni -20 %
Kasuta diivanina või eraldi lamamistoolinaLounge ZIP mudelid saab lihtsalt omavahel kokku liita. Et saaksite luua omale sobiv 2 või 3 kohaline diivan või kasutada eraldi lamamistoolina. ZIP mudelid lõime pikaajalise tootearenduse tulemusena, et tulla vastu meie klientide soovile omada multifunktsionaalset mööblit! Lai värvivalik annab võimaluse luua just omale sobiv komplekt, mis sobib ideaalselt su koju, kontorisse või terassile. Toode on kasutatav nii välis- kui sisetingimustes! Tõmblukk on kvaliteetsest materjalist ja vastupidav Eesti kliimale! Väliskotid on eemaldatavad ja pestavad, mis teeb hooldamise väga lihtsaks. Valmistatud käsitööna!
Hind alates € 318 Vali kangas
3 kohaline Komplekt Lounge Zip
3 kohaline Komplekt Lounge Zip
kuni -20 %
Kasuta diivanina või eraldi lamamistoolinaLounge ZIP mudelid saab lihtsalt omavahel kokku liita. Et saaksite luua omale sobiv 2 või 3 kohaline diivan või kasutada eraldi lamamistoolina. ZIP mudelid lõime pikaajalise tootearenduse tulemusena, et tulla vastu meie klientide soovile omada multifunktsionaalset mööblit! Lai värvivalik annab võimaluse luua just omale sobiv komplekt, mis sobib ideaalselt su koju, kontorisse või terassile. Toode on kasutatav nii välis- kui sisetingimustes! Tõmblukk on kvaliteetsest materjalist ja vastupidav Eesti kliimale! Väliskotid on eemaldatavad ja pestavad, mis teeb hooldamise väga lihtsaks. Valmistatud käsitööna!
Hind alates € 478 Vali kangas
Diivan Sofa Sunbed
Diivan Sofa Sunbed
kuni -20 %
Sofa Sunbed - mõeldud kuninglikuks puhkuseks ja täiuslikuks mugavuseks. See päevitustool, mis on loodud basseini ääres või terrassil lebamise armastajatele, Sunbedis saate lihtsalt oma lemmikraamatut lugedes, või oma lemmik limonaadi juues lõõgastuda. Sofa Sunbedile mahub lebotama rohkem kui üks inimene, see on 130 cm lai ja 1,8 meetrit pikk. Sofa Sunbed on valmistatud mugava seljatoega, selle sees olevad graanulid kohanduvad kehakujuga, nii et Teil on võimalik mõnusalt lõõgastuda.
180x140x80 cm 
Hind alates € 295 Vali kangas
2 kohaline Komplekt Sunbed Zip
2 kohaline Komplekt Sunbed Zip
kuni -20 %
Kasutage diivanina või eraldi tugitoolidena! ZIP väljaanne - tõmblukuga kaheosaline pehme mööblikomplekt. See praktiline diivan koosneb kahest identsest Sunbed Zip kott tooli mudelist, nii et tugitoole saab vajadusel kasutada eraldi! Kott-toolid kinnitatakse kvaliteetse, suure, plastikust tõmblukuga, nii et kasutage neid diivanina või eraldi tugitoolidena, nii siseruumides kui ka väljas. Vajadusel võite valida suurema 3-osalise Seat Zip komplekti või luua omale sobiv, eri värvide, komplekti Seat Zip.
Hind alates € 382 Vali kangas
3 kohaline Komplekt Sunbed Zip
3 kohaline Komplekt Sunbed Zip
kuni -20 %
Sunbed ZIP on lamamistoolikujuline kott-tool neile, kes armastavad basseini ääres või terrassil lebotada. Peaaegu kaks meetrit pikk, käsitsi valmistatud kott-tool on ideaalne pikkadele inimestele. Toolil on mugav seljatugi. Graanulid kotis kohanduvad keha kujuga nii, et saab meeldivalt lõõgastuda. Sunbed on mugav kott-tool, mida kasutatakse restoranide terrassidel, puhkemajades ja hotellide basseinide ääres.Sunbed ZIP saab omavahel mugavalt kokku liita kahe või kolmekohaliseks diivaniks või kasutada eraldi!
Hind alates € 574 Vali kangas
Komplekt Seat +
Komplekt Seat +
kuni -20 %
Mugavus kõigile!Seat, Eestis nr 1 tool, on kott-tool, mis on saanud klassikaks, ning mudeli disain on patenteeritud. Käsitsi valmistatud kott-toolil on mugav selja- ja peatugi; graanulid kotis kohanevad keha kujuga, et oleks meeldiv lõõgastuda. See mõnus mööbliese on mõeldud erinevate vajaduste jaoks: on mugav töötades või arvutimänge mängides, filme vaadates kui ka raamatuid lugedes. SEAT on universaalne kott-tool, mis seetõttu sobib kasutamiseks kodudes, puhkemajades, konverentsiruumides ja üritustel. Valmistatud käsitööna!Komplektis on lisaks tumba: PLUS
105x80x85 cm 
Hind alates € 190 Vali kangas
Komplekt Lounge +
Komplekt Lounge +
kuni -20 %
Mõnusaks lõõgastumiseks!Lounge + komplekt - mõnusaks lõõgastumiseks! See komplekt sisaldab kott-tooli Lounge ja tumbad Plus. Käsitsi valmistatud kott-toolil on toetav seljatugi ja pikendatud iste, et oleks meeldiv puhata ja jalgu sirutada. Kott-tool kohandub inimese kehakujuga. Välist katet võib ära võtta ja puhastada ning seetõttu on see hea alternatiiv tavalisele diivanile. Sobib ideaalselt pikemat kasvu inimesele, kes soovib mõnusalt jalgu sirutada ja lõõgastuda.
105x80x85 cm 
Hind alates € 206 Vali kangas
Kott-tooli komplekt Lucky
Kott-tooli komplekt Lucky
kuni -20 %
Osta Kott-tooli komplekt Lucky ja säästa 15 %! Komplekt koosneb: 2tk Seat ja 1tk Soft Table 60 Kott-toolist
105x80x85 cm 
Hind alates € 330 Vali kangas
Kott-tooli komplekt Restful
Kott-tooli komplekt Restful
kuni -20 %
Osta Kott-tooli komplekt Restful ja säästa 15 %! Komplekt koosneb: 2 tk Lounge, 1 tk Soft Table 60 kott-toolist
Hind alates € 362 Vali kangas
Kott-tooli komplekt Happy
Kott-tooli komplekt Happy
kuni -20 %
Osta Kott-tooli komplekt Happy ja säästa 15 %! Komplekt koosneb: 2tk Seat, 1k Sofa Seat ja 1tk Soft Table kott-toolist
105x80x85 cm 
Hind alates € 546 Vali kangas
Kott-tooli komplekt Dreamy
Kott-tooli komplekt Dreamy
kuni -20 %
Osta Kott-tooli komplekt Dreamy ja säästa 15 %! Komplekt koosneb: 2tk Moog, 1tk Sofa Moog ja 1tk Soft table 60 kott-toolist
Hind alates € 914 Vali kangas
100x57x38 cm 
Hind alates € 87 Vali kangas
85x85x38 cm 
Hind alates € 103 Vali kangas
Hind alates € 287 Vali kangas
Kott-toolid Poroloon täitega kott-toolid Välitingimustesse kott-toolid Sisetingimustesse kott-toolid Tumbad Tugitoolid Diivanid Lamamistoolid Logoga kott-toolid

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel. Klõpsates nuppu "Nõustun", kinnitate oma nõusolekut küpsiste kasutamisega. Lisateave küpsiste kohta: Privaatsuspoliitika