SAMA PEHMUS, TEINE NIMI. "Pusku Pusku" on nüüdsest "Slowdown"
Suurim valik kott-toole Eestis!
Võta meiega ühendust! Tel: +372 534 02414 E-mail: info@slowdown.ee

Andmekaitse

Täname et külastasite meie kodulehte. Suhtume Teie andmete kaitsesse vastutustundlikult ja hoiame Teie andmed kaitstuna. 


1.    Kuidas me Teie andmeid töötleme?

Kasutame Teie vabatahtlikult edastatud andmeid ainult ettevõtte siseselt; kliendisuhtluseks, tellimuste töötlemiseks ja personaalse reklaami saatmiseks. Vajadusel esitame Teie andmed transporditeenuse pakkujale. Kui muul viisil ei kauple ega edasta Teie andmeid kolmandatele osapooltele. 

 

2.    Millisel juhul kasutame ja töötleme Teie andmeid?

Meie veebisait kasutab Google Analytics tarkvara andmete kogumiseks, seda turunduse ja optimeerimise eesmärkidel. Selleks kasutame me küpsiseid. Läbi küpsiste registreeritakse ainult veebisaidi kasutamist käsitlevad andmed. Teised isikuandmed kustutatakse. 

Muude andmete hulgas registreeritakse Teie IP aadress, domeen millelt meie lehele tulite. Võite igal hetkel oma andmete kasutamise nõusoleku tagasi võtta. 

Milliseid andmeid jälgime

  • Veebisait, millelt meie lehele tulite. 
  • IP aadress.
  • Kuupäev ja kellaaeg
  • HTTP vastuse kood
  • Edastatud andmete maht
  • Teie brauseri ja OP süsteemi info


Sõltuvalt kasutaja või kasutaja tellitud konkreetse teenuse olemusest kogutakse ja sälitatakse järgmisi isikuandmeid.

1. Tellimuse täitmiseks: Nimi, perekonnanimi, elukoht, postiindeks, telefoni number, e-posti aadress, kliendi identifikaator (Süsteemi poolt kliendile antud). Nende andmete alusel töötleme Teie tellimust.

2. Turunduseesmärgil: E-posti aadress, IP-aadress, küpsised. Neid andmeid kasutame Teie nõusolekul.

Selleks, et muuta meie veebisaidi külastamine võimalikult mugavaks kasutame küpsiseid. Küpsised on väikesed tekstinfot sisaldavad failid, mis salvestatakse külastaja veebribrauseri vahemällu. Muidugi saate ise oma brauseri seadistada nii et, see takistab küpsiste salvestamise kõvakettale või kustutab juba salvestatud küpsised. Sait kasutab kahte tüüpi küpsiseid.

1. Esimest tüüpi küpsis - slowdown.ee - oma veebilehe täiustamiseks ning kasutatavate teenuste pakkumiseks, kvaliteedi tõstmiseks. Veebisaidi kaudu kogutud infot kasutatakse liikluse arvutamiseks (Statistilise teabe kogumiseks). Huvi saidi sisu kohta, teie külastusajaloo salvestamiseks küsime Teie nõusolekut. Nõusolek kehtib kuni kasutaja tühistab oma nõusoleku saates sellest saidi administraatorile kirja: info@slowdown.ee

2. Teist tüüpi küpsised -  Kui te külastate meie veebilehte, siis paigutatakse teie arvutisse veebilehe funktsionaalsuse tagamiseks vajalik küpsis (PHPSESSID) - See küpsis kustutatakse kui veebilehe aken suletakse. Kasutame ka järgnevaid küpsiseid: Inspectlet.com, onesignal.com, google tag manager, Facebook pixel.

Kui palume Teile sisestada oma isiklikud või ärilised üksikasjad (näiteks e-posti aadress), siis avaldate selle teabe vabatahtlikult. Kasutame edastatud isikuandmeid ainult sellel eesmärgil milleks need meile edastati. Avaldame Teie andeid AINULT tellimuse täitmiseks vajalike toimingute tegemiseks (näiteks transpordi korraldamiseks). Lisaks on meie koostööpartnerid kasutama Teie andeid kooskõlas seadustega ja mitte edastama neid kolmandatele osapooltele.

 

 

3. Mis on andmete kasutamise eesmärk?

Saidil kaupade või teenuste tellimiseks peab kasutaja esitama isikuandmeid ulatuses, mis on vajalik konkreetse toote või teenuse tellimiseks.

Veebilehe pakutavate toodete või teenuste tõhusaks osutamiseks või turunduseesmärkidel. Slowdown.ee tagab andmete kaitse! 

Veebilehe täiendamise ja arendamise tagamiseks ning kasutaja parima võimaliku teenuse pakkumiseks on slowdown.ee õigus kasutada isikuandmeid turunduseesmärkidel kui kasutaja on selleks nõusoleku andnud (Nt linnuke tellimuselehel)

Samuti kasutame turundamise eesmärgil Google adwords reklaame, mis pakuvad meile mitte isikut tuvastavat teavet Teie ja Teie sirvimisharjumuste kohta. Turunduse eesmärgil kasutame Re-marketingi.

Facebook kasutab uuesti turundamiseks järgmisi isikuandmeid, et pakkuda isikupärastatud ja asajakohaseid reklaame: Asukoht

Otseturunduse eesmärgil kogub slowdown.ee järgmisi isikuandmeid: Epost, elukoha linn, riik. Nõusolekut isikuandmete kasutamiseks väljendatakse vastava ruudu märgkimisega lehel.

• Kõik otseturunduse ja muudel eesmärkidel kogutud isikuandmed vastavad seaduses seatud nõuetele. 

• Kasutaja võib igal hetkel nõusoleku andmete kasutamiseks tagasi võtta saates selleks vastava sisulise kirja veebilehe administraatorile: Info@slowdown.ee või valides privaatsuseeskirjades valiku "loobu"

• Veebilehe administreerimisel ja võimalike talitushäirete diagnoosimisel võib saidi administraator turunduseesmärkidel kasutada kasutaja IP-aadresse.

 

Eposti turundamiseks kasutame Mailerlite. Mailerlite on kolmanda osapoole teenusepakkuja, kes saab Teie uudiskirja jälgimiseks ja parendamiseks kasutada Teie andmeid. Mailerlite privaatsustingimused on saadaval aadressil: https://www.mailerlite.com/privacy-policy

Meie uudiskirjast saate alati loobuda klikkides "loobu uudiskirjast" nuppu.4.    Mida teha enne andmete kogumist? 

Teil on soovi korral õigus saada tasuta teavet teie kohta kogutud isikuandmete kohta. Lisaks on teil vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete õiguskaitse seadusele õigus esitada vastuväiteid oma andmete kasutamisele ja / või edastamisele reklaami eesmärgil. Seadus annab teile ka õiguse neid isikuandmeid parandada, blokeerida ja kustutada. Sellistel juhtudel peaksite pöörduma kirjalikult või e-posti teel meie andmekaitse kontaktpunkti poole.

Kasutaja annab saidile slowdown.ee õiguse koguda, hallata ja sälitada kasutaja isikuandmeid privaatsus ja andmekaitse dokumentides sätestatud mahus ja eesmärkidel. Kasutajal on õigus igal ajal tühistada luba isikuandmete töötlemiseks saidil slowdown.ee. Nõuda oma isikuandmete kogumise,töötlemise ja haldamise lõpetamist ja isikuandmete kustutamist. Nõusolek kasutaja andmete töötlemiseks kehtib kuni sellise teate saamiseni. Pärast teate saamist peatab slowdown.ee kasutaja andmete kohese töötlemise. Kuid see ei tähenda et slowdown.ee kustutab need andmed, kui tal on põhjust neid sälitada (tellimuse täitmiseks). 

Kasutajal on õigus juurde pääseda oma Isikuandmetele. Selleks, et teada saada, milliseid isikuandmeid on slowdown.ee kogunud ja millistest allikatest seda töödeldakse, millistele adressaatidele see edastatakse ja pakutakse, peab Kasutaja eelnevalt ühendust võtma emaili teel  slowdown.ee administraatoriga. Slowdown.ee kasutab Kasutaja õigust tutvuda töödeldud isikuandmetega 30 kalendripäeva jooksul pärast Kasutaja taotluse saamist.

Kui Kasutaja tuvastavad, et Isikuandmed on ebaõiged, puudulikud või ebatäpsed, omades juurdepääsu oma Isikuandmetele, on tal õigus pöörduda e-posti aadressile info@slowdown.ee. Isikuandmete parandatakse või kustutatakse või selliste andmete töötlemine peatatakse andmesubjekti ja tema isikuandmete identiteedi alusel. Slowdown.ee rakendab Kasutaja õigust peatada isikuandmete töötlemine (või kustutada isikuandmed) 30 tööpäeva jooksul pärast Kasutaja taotluse saamist.

Slowdown.ee säilitab Isikuandmeid 10 (kümme) aastat alates selle esitamise kuupäevast, kui käesolevas privaatsuspoliitikas ei ole sätestatud teisiti.

Kasutaja lepivad eelnevalt kokku, et tema andmeid on saidil slowdown.ee õigus säilitada kuni vastutavate asutuste uurimiseni, kui tema andmeid kasutati ebaseadusliku tegevuse või identiteedivarguse või muu rikkumise käigus uurimine, kas slowdown.ee on saanud vastava kasutaja seotud kaebusi või kui slowdown.ee on märganud, et vastav kasutaja on rikkunud privaatsuseeskirju ja / või saidi reegleid rikkunud.


Ülaltoodud õiguste kasutamiseks peavad kasutajad pöörduma saidi administraatori poole eposti aadressil: info@slowdown.ee


5.    Lingid teistele veebisaitidele

Meie veebilehelt lähevad lingid teistele veebilehtedele. Allpool olevad privaatsussätted kehtivad ainult meie veebisaidi kohta. Lingitud veebisaitidel on eraldi privaatsuseeskirjad, mis võivad meie omadest erineda.

Meie ei vastuta välismaiste veebilehtede sisu eest, mida külastate spetsiaalselt all välja toodud linkide kaudu. Me ei assimileeri nende sisu. Ebaseadusliku, ebaõige või ebatäieliku sisu ja sellise teabe kasutamisest või mittekasutamisest põhjustatud kahju eest lasub ainuvõimalus selle veebisaidi omanikul, millele link tehti. UAB PUPT vastutab välislinkide eest ainult siis, kui need, mis tähendab nende potentsiaalselt ebaseaduslikku või kriminaalset sisu, on UAB PUPT-le tegelikult teada ning nende kasutamist on tehniliselt ja mõistlikult võimalik takistada. Lisateave privaatsuseeskirjade kohta kolmandate osapoolte veebisaitidel:

Facebook privaatsuspoliitika

Google ja Youtube privaatsuspoliitika

Instagram privaatsuspoliitika

Google reklaami seaded

Mailerlite privaatsuspoliitika

Google'i partnervõrgustiku küpsistest loobumine

Veenduge, et seaded oleks brauserisse salvestatud


6.    Kui Teil on veel küsimusi: 

Kui teil on lisaküsimusi isikuandmete kogumise, töötlemise või kasutamise kohta. Siis võtke meiega ühendust.

Epost: info@slowdown.ee

Kott-toolid Poroloon täitega kott-toolid Välitingimustesse kott-toolid Sisetingimustesse kott-toolid Tumbad Tugitoolid Diivanid Lamamistoolid Logoga kott-toolid

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel. Klõpsates nuppu "Nõustun", kinnitate oma nõusolekut küpsiste kasutamisega. Lisateave küpsiste kohta: Privaatsuspoliitika