SAMA PEHMUS, TEINE NIMI. "Pusku Pusku" on nüüdsest "Slowdown"
Suurim valik kott-toole Eestis!
Võta meiega ühendust! Tel: +372 534 02414 E-mail: info@slowdown.ee

Privaatsuspoliitika

I. Mõisted

1. Veebisait - Slowdoen.ee millel on juurdepääs aadressilt www.slowdown.ee

2. Slowdown.ee - mida haldab Eesti Vabariigis registreeritud äriühing "Myroom OÜ".
Registrikood: 12610206. 
Juriidiline aadress: Rästiku 6, 76401, Laagri alevik, Harjumaa, Eesti.
Telefon: +372 53 402 414

3. Kasutaja - Iga füüsiline (Nii era- kui juriidiline isik), kes on saidil registreeritud.

4. Kasutaja - Isik (nii era- kui juriidiline) kes pole saidil registreeritud aga kes seda veebilehte kasutab. 

5. Teenused - slowdown.ee teenused ja tooted mis on seotud kott-toolidega. 

6. Tooted - müügil olevad slowdown.ee kott-toolid

7. Konto - veebilehel slowdown.ee olevad kontod.

8. Partnerid - Juriidilised isikud, kellega slowdown.ee teeb koostööd kaupade või teenuste pakkumisel. 

9. Küpsised - küpsised on väikesemahulised failid, mis salvestatakse ajutiselt seadme kõvakettale ja võimaldavad Teil saidi külastuse ajal ära tunda. Salvestades inimese sirvimisajaloo, eelistused, kohandatud sisu, kiirendada saidi otsingut ja luua kasutajasõbralik veebilehekülg. Muudavad veebilehe efektiivsemaks ja kasutajasõbralikumaks. Küpsised on kasutusel pea igal veebilehel ja see on interneti kasutamisel tavapärane. 

10. Brauser - Veebilehitsemis rakendus, millega kuvatakse veeb Teie arvutis või muus vahendis.

11. Isikuandmed - Igasugune teave mille järgi saame kasutajat tuvastada. Et pakkuda talle soovitud teenust või toodet. 

12. Isikuandmete saaja - Juriidiline või füüsiline isik, kellel edastatakse vajadusel isikuandmed, sh partnerid. Et soovitud toodet või teenust pakkuda.

13. Privaatsuspoliitika - Dokument mis sätestab põhireeglid isikuandmete ja muu asjakohase teabe kogumise, sälitamise ja töötlemise saidi kasutamise kaudu.

14. Seadus - Eesti Vabariigi isikuandmete õiguskaitse seadus.

15. Üldnõuded - 2016 27. aprill Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrus (EL) 2016/679, mis käsitleb üksikisikute kaitset isikuandmete töötlemisel ja selliste andmete vaba liikumist ning millega tunnistatakse kehtetuks direktiiv 95/46 / EÜ (isikuandmete kaitse üldmäärus) (edaspidi määrus (EL) 2016/679) . Määrus (EL) 2016/679 on Euroopa Liidu vahetult kohaldatav õigusakt. Seda kohaldatakse Eestis, nagu ka teistes Euroopa Liidu liikmesriikides, alates 2018. aastast. 25. mai

16. Veebisaidi slowdown.ee administraator - Tõnis Urm, veebisaidi haldamise eest vastutav isik. Kontakt email: info@slowdown.ee

17. Andmete töötleja - UAB PUPT, ettevõte - Remigijus Balciunas. Kontakt: info@slowdown.ee

18. IP aadress - Igale interneti ühendusega arvutile antakse kordumatu number, mida tuntakse kui Interneti protokoll (IP) aadressina. Kuna need numbrid omistatakse tavaliselt riigiblokkidele, saab IP-aadressi sageli kasutada selle riigi tuvastamiseks, kus arvuti on internetiga ühendatud.

II. ÜLDSÄTTED

1. Saidi privaatsuseeskirjad sätestavad põhireeglid isikuandmete ja muu kasutajale isiklikku huvi pakkuva teabe kogumiseks, säilitamiseks ja töötlemiseks saidi kasutamise ajal ja saidil pakutavate teenuste tellimisel.

2. Privaatsuspoliitika eesmärk on kaitsta saidi kasutajate isikuandmeid ja muude andmete loata kasutamise eest.

3. Kasutajat loetakse selle privaatsuspoliitikaga tutvunuks, kui nad nõustuvad, klõpsates hüpikaknas nuppu "Nõustun" või tellides asjakohaseid kaupu või teenuseid. See saidi dokument on saadaval aadressil slowdown.ee. Kõikidest privaatsuseeskirjade tulevastest muudatustest ja / või täiendustest teatatakse alati saidi kasutajaid.

4. Slowdown.ee on registreeritud isikuandmete kaitse vastutavate töötlejate registris: Tunnuskood - P7062, registreerimise kuupäev - 27.04.2016.

5. See privaatsuspoliitika kehtib alati, kui slowdown.ee saab isikuandmeid, kui kasutaja tellib ja / või omandab kaupu või teenuseid saidi kaudu. Kasutajad peaksid arvestama, et slowdown.ee partnerite pakutavate kaupade või teenuste tellimisel võib nende privaatsuseeskirjadele lisaks kehtida ka sidusettevõtte privaatsuseeskirjad, mille eest slowdown.ee ei vastuta. Samuti soovib slowdown.ee juhtida tähelepanu sellele, et sait sisaldab linke teiste eraisikute, ettevõtete või organisatsioonide veebisaitidele ja et slowdown.ee ei vastuta selliste veebisaitide sisu ja / või nende kasutatavate privaatsuspoliitikate eest, seega enne kui esitate mis tahes teave enda kohta Kasutaja peaksid tutvuma vastava veebisaidi reeglite, privaatsuspoliitika ja muude dokumentidega.

6. Lingid kolmandate osapoolte privaatsuseeskirjade juurde:

III. Isikuandmete kogumine ja säilitamine

1. Sõltuvalt kasutaja tellitud konkreetsete teenuste olemusest kogutakse ja säilitatakse järgmisi isikuandmeid:

1.1. Tellimuse täitmiseks: Nimi, perekonnanimi, elukoht, postiindeks, telefoni number, e-posti aadress, kliendi identifikaator (Süsteemi poolt kliendile antud). Nende andmete alusel töötleme Teie tellimust.

1.2. Turunduseesmärgil: E-posti aadress, IP-aadress, küpsised. Neid andmeid kasutame Teie nõusolekul.

2. Esimest tüüpi küpsis - slowdown.ee - oma veebilehe täiustamiseks ning kasutatavate teenuste pakkumiseks, kvaliteedi tõstmiseks. Veebisaidi kaudu kogutud infot kasutatakse liikluse arvutamiseks (Statistilise teabe kogumiseks). Huvi saidi sisu kohta, teie külastusajaloo salvestamiseks küsime Teie nõusolekut. Nõusolek kehtib kuni kasutaja tühistab oma nõusoleku saates sellest saidi administraatorile kirja: info@slowdown.ee

2.1. Nõusolek kehtib tähtajatult, kuni kasutaja ja / või kasutaja tühistab oma nõusoleku. Teie külastus registreeritakse alati Google Tag Manageri platvormil, et saaksite oma saidi tõrgeteta toimida ja parimate ostutulemustega rahul olla. Võite küpsiste kasutamise loa igal ajal tühistada. Seda saate teha, muutes oma brauseri sätteid nii, et see ei luba küpsiseid. Kuidas seda teha, sõltub teie opsüsteemist ja veebibrauserist. Üksikasjad küpsiste, nende kasutamise ja nendest loobumise kohta leiate aadressilt policies.google.com/technologies/ads.

2.2. Teine küpsiste tüüp - palun võtke teatavaks, et saidile sisenemisel salvestatakse saidi kasutamiseks küpsised teie arvutisse: Veebisaidi toimimiseks vajalik küpsis (PHPSESSID) - veebisaidi funktsionaalsuse rakendamiseks kasutatakse küpsist. See kustutatakse, kui veebilehe aken on suletud. Veel ühe meie kasutatava küpsise (Accept_cookies) väärtus on 1 ja see kehtib 1 aasta. On mõeldud, et kui kasutaja on küpsisepoliitikaga nõustunud, kulub aasta, kui ta pole oma brauserit uuesti puhastanud või küpsistega seotud poliitikat aktsepteerinud, kuna nad on sellega juba nõus. Kasutame ka küpsiseid: Inspectlet.com, Onesignal.com, Google Tag Manager, Facebook Pixel. Teie saidi sujuva toimimise ja parimate ostukogemustega rahule jäämise korral registreeritakse teie külastus alati Google Tag Manageri platvormil. Võite küpsiste kasutamise loa igal ajal tühistada. Seda saate teha, muutes oma brauseri sätteid nii, et see ei luba küpsiseid. Kuidas seda teha, sõltub teie opsüsteemist ja veebibrauserist. Üksikasjad küpsiste, nende kasutamise ja nendest loobumise kohta leiate aadressilt policies.google.com/technologies/ads

2.3. Kasutaja väljendab oma eelnevat vabatahtlikku nõusolekut lubada slowdown.ee küpsiseid salvestada, vajutades nuppu "NÕUSTUN" järgmiselt: "Teatame teile, et sellel saidil kasutatakse küpsiseid teie brauseri kvaliteedi parandamiseks statistika ja turustamise eesmärgil . Võite oma valiku igal ajal tühistada, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised. Statistiline küpsis võimaldab meil arvutada külastusi ja liikluse allikaid, et saaksime saidi toimivust mõõta ja seda parandada. Kogu teave nende küpsiste kohta on koondatud ja seetõttu anonüümne. Teie saidi sujuva toimimise ja parimate ostukogemustega rahule jäämise korral registreeritakse teie külastus alati Google Tag Manager platvormil.

 IV. ISIKUANDMETE KASUTAMISE EESMÄRGID: 

1. Slowdown.ee kasutab Isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

1.1. Saidilt kaupade või teenuste tellimiseks tellimuse täitmine. Saidil pakutavate kaupade või teenuste tellimiseks peavad kasutaja esitama isikuandmeid ulatuses, mis on vajalik konkreetse toote või teenuse tellimiseks.

1.2. Veebisaidil pakutavate teenuste tõhusaks osutamiseks - turunduseesmärkidel. Slowdown.ee hoolitseb selle eest, et Saidil pakutavad kaubad või teenused ja nende tellimine oleksid tõhusad ja identiteedivargused oleksid ära hoitud.

1.3. Veebilehe pideva täiustamise ja arendamise tagamiseks ning Kasutajale ja / või Kasutajale parima võimaliku teenusepakkumise pakkumiseks on slowdown.ee õigus kasutada Isikuandmeid turunduseesmärkidel, kui Kasutaja ja / või Kasutaja on selleks nõusoleku andnud (nt linnukese märkides infoleht jms).

1.4. Samuti kasutame turundamise eesmärgil Google adwords reklaame, mis pakuvad meile mitte isikut tuvastavat teavet Teie ja Teie sirvimisharjumuste kohta. Turunduse eesmärgil kasutame Re-marketingi.

1.5. Facebook kasutab uuesti turundamiseks järgmisi isikuandmeid, et pakkuda isikupärastatud ja asajakohaseid reklaame: Asukoht

1.6. Kogume teie kohta küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate abil teavet. Me kasutame küpsistest saadud teavet järgmistel eesmärkidel:

  • Kõik otseturunduse ja muudel eesmärkidel kogutud isikuandmed vastavad seaduses seatud nõuetele.
  • Kasutaja võib igal hetkel nõusoleku andmete kasutamiseks tagasi võtta saates selleks vastava sisulise kirja veebilehe administraatorile: Info@slowdown.ee või valides privaatsuseeskirjades valiku "loobu"
  • Veebilehe administreerimisel ja võimalike talitushäirete diagnoosimisel võib saidi administraator turunduseesmärkidel kasutada kasutaja IP-aadresse.
 

V. KONTOD
1. Slowdown.ee kontod on lingid teatud veebilehtedele, mis võivad sisaldada sama teavet nagu sait, kuna slowdown.ee on nii sait kui ka kontohaldur. Saidi konto kasutajatele kehtivad privaatsuspoliitika ja slowdown.cc kontot sisaldava veebilehe reeglid, samuti käesolev privaatsuseeskirjad ja muud saidil avaldatud slowdown.ee reeglid.

2. Slowdown.ee - l on järgmistel veebisaitidel kontod: SLOWDOWN (fännileht / fännileht; sotsiaalne võrgustik Facebook); SLOWDOWN (fännileht / fännileht; sotsiaalvõrgustik Instagram).
 

VI. ISIKUANDMETE ESITAMINE

1. Slowdown.ee teatab, et ta ei avalda Eesti Vabariigis, Euroopa Liidus ja teistes välisriikides asuvatele kolmandatele isikutele tasu eest, tasuta ega muul viisil isikuandmeid, välja arvatud järgmistel juhtudel:

  • Kasutaja otsesel nõusolekul
  • Pakkudes Saidil pakutavaid kaupu või teenuseid - partneritele või volitatud kolmandatele isikutele, kes töötlevad isikuandmeid slowdown.ee ülekandega käesolevas privaatsuspoliitikas sätestatud eesmärkidel, näiteks maksete tegemine, teenuste tellimine jne.
  • Õiguskaitseorganid vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidega kehtestatud korrale.
  • Kui on vaja kuritegusid ennetada või uurida.
  • Slowdown.ee isikuandmete töötlejad on järgmised: UAB ,, Internet vizija “.
  • Kasutaja ja / või kasutaja isikuandmeid edastatakse Euroopa Liidu liikmesriikidele või teistele välisriikidele samadel tingimustel nagu Leedu Vabariigis asuvate isikuandmete saajate jaoks ainult käesolevas privaatsuspoliitikas sätestatud eesmärkidel.
 

VII. ISIKUANDMETE PARANDAMINE, LÕPETAMINE JA KUSTUTAMINE

1. Kasutaja annab saidile slowdown.ee õiguse koguda, hallata, hallata ja säilitada Kasutaja Isikuandmeid Privaatsuseeskirjades ja muudes Saidi dokumentides sätestatud mahus ja eesmärkidel. Kasutajal on õigus igal ajal tühistada oma luba isikuandmete kogumiseks, haldamiseks ja töötlemiseks saidil slowdown.ee, nõuda oma isikuandmete kogumise, töötlemise ja haldamise lõpetamist ning isikuandmete kustutamist. Nõusolek Kasutaja Isikuandmete kogumiseks, haldamiseks ja töötlemiseks kehtib ainult praegu. Pärast sellise teate saamist peatab slowdown.ee kasutaja viivitamata nende Isikuandmete töötlemise, kuid see ei tähenda, et slowdown.ee kustutaks / hävitaks Isikuandmed, kui tal on põhjust neid säilitada.

2. Kasutajal on õigus juurde pääseda oma Isikuandmetele. Selleks, et teada saada, milliseid isikuandmeid on slowdown.ee kogunud ja millistest allikatest seda töödeldakse, millistele adressaatidele see edastatakse ja pakutakse, peab Kasutaja  eelnevalt ühendust võtma postiaadressil info@slowdown.ee. Slowdown.ee kasutab Kasutaja õigust tutvuda töödeldud isikuandmetega 30 kalendripäeva jooksul pärast Kasutaja taotluse saamist.

3. Kui Kasutaja tuvastavad, et Isikuandmed on ebaõiged, puudulikud või ebatäpsed, omades juurdepääsu oma Isikuandmetele, on tal õigus pöörduda e-posti aadressil info@slowdown.ee. Isikuandmeid parandatakse ja kustutatakse või selliste andmete töötlemine peatatakse andmesubjekti ja tema isikuandmete identiteedi alusel. Slowdown.ee rakendab Kasutaja õigust peatada isikuandmete töötlemine (või kustutada isikuandmed) 30 tööpäeva jooksul pärast Kasutaja taotluse saamist.

4. Slowdown.ee säilitab Isikuandmeid 10 (kümme) aastat alates selle esitamise kuupäevast, kui käesolevas privaatsuspoliitikas ei ole sätestatud teisiti. Raamatupidamise eesmärgil.

5. Kasutaja lepivad eelnevalt kokku, et tema andmeid saidil slowdown.ee on õigus säilitada kuni vastutavate asutuste uurimiseni, kui tema andmeid kasutati ebaseadusliku tegevuse või identiteedivarguse või muu rikkumise käigus uurimine, kas slowdown.ee on saanud vastava kasutaja seotud kaebusi või kui slowdown.ee on märganud, et vastav kasutaja on rikkunud privaatsuseeskirju ja / või saidi reegleid või on muul seaduslikul eesmärgil isikuandmete säilitamiseks .

VIII. ISIKUANDMETE KAITSE

1. Slowdown.ee tagab, et Kasutaja ja / või Kasutaja poolt Saidil edastatud Isikuandmed on kaitstud igasuguste õigusvastaste tegude eest: Isikuandmete loata muutmise, avalikustamise või hävitamise, identiteedivarguse, pettuste ja Isikuandmete kaitse tase vastab Eesti seaduste nõuetele.

2. Isikuandmed on kaitstud kadumise, loata kasutamise ja muutmise eest. Andmebaas, mis salvestab saidi kasutaja ja / või kasutaja andmeid, on arvutivõrkude kaudu kaitstud loata juurdepääsu eest.

3. Nii Kasutaja kohustuvad ja on kohustatud mitte avaldama Isikuandmeid kolmandatele isikutele, ei enda ega kolmandate isikute kohta, kui sellised kolmanda isiku Isikuandmed on neile kättesaadavad, ning teavitama viivitamata rikkumistest info@slowdown.ee

IX. LÕPPSÄTTED

1. See privaatsuspoliitika kehtib 2017. aastast. 01. mai. Kasutajaid teavitatakse kõigist privaatsuseeskirjade muudatustest veebisaidil ja neile saadetakse teatised e-posti aadressile.

2. Kui teil on lisaküsimusi isikuandmete kogumise, töötlemise või kasutamise kohta. Siis võtke meiega ühendust.

Epost: info@slowdown.ee


Kott-toolid Poroloon täitega kott-toolid Välitingimustesse kott-toolid Sisetingimustesse kott-toolid Tumbad Tugitoolid Diivanid Lamamistoolid Logoga kott-toolid

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel. Klõpsates nuppu "Nõustun", kinnitate oma nõusolekut küpsiste kasutamisega. Lisateave küpsiste kohta: Privaatsuspoliitika