SAMA PEHMUS, TEINE NIMI. "Pusku Pusku" on nüüdsest "Slowdown"
Suurim valik kott-toole Eestis!
Võta meiega ühendust!Tel: +372 534 02414E-mail: info@slowdown.ee
Laienda filtreid
Ahenda filters

Soovitame!

Kott-toolid mudel

Suurus

Otstarve

Tugitoolid

Kott-tool Seat
Kott-tool Seat
kuni -20 %
Seat, Eestis nr 1 tool, on kott-tool, mis on saanud klassikaks, ning mudeli disain on patenteeritud. Käsitsi valmistatud kott-toolil on mugav selja- ja peatugi; graanulid kotis kohanevad keha kujuga, et oleks meeldiv lõõgastuda. See mõnus mööbliese on mõeldud erinevate vajaduste jaoks: on mugav töötades või arvutimänge mängides, filme vaadates kui ka raamatuid lugedes. SEAT on universaalne kott-tool, mis seetõttu sobib kasutamiseks kodudes, puhkemajades, konverentsiruumides ja üritustel.
105x80x85 cm 
Hind alates € 119 Vali kangas
Kott-tool Seat 100
Kott-tool Seat 100
kuni -20 %
Veidi laiem, palju mugavam!Seat on meie populaarseim mudel, nüüd aga tegime ta veel mõnusamaks! Seat 100 mugav selja- ja peatugi muudavad puhkamise nauditavaks. Seat 100 sobib ideaalselt töötamiseks, lõõgastumiseks, raamatu lugemiseks või arvutimängude mängimiseks. Seat 100 on ideaalne istumine!
120x100x85 cm 
Hind alates € 175 Vali kangas
Kott-tool Seat Zip
Kott-tool Seat Zip
kuni -20 %
Seat ZIP mudeleid saab tõmblukuga omavahel kokku panna, et kasutada diivanina või eraldi tugitoolina. Saate luua komplekte erinevatest värvitoonidest või valida olemas olevate 2 või 3 kohaliste komplektide vahel! Looge omale komplekt mis sobib Teie interjööriga! Seat ZIP kott-toolidel on kasutatud kvaliteetset ja vastupidavat tõmblukku mida on lihtne omavahel kokku liita. Sobib kasutamiseks nii toas kui ka õues! Mõõdud: 80x100x85 cm.
105x80x85 cm 
Hind alates € 135 Vali kangas
Kott-tool Razz
Kott-tool Razz
kuni -40 %
Razz on kolmnurkne kott-tool, mis on disainitud eriliseks mugavustundeks. Razz toetab mõnusalt nii selga kui pead, ning graanulid kotis kohanduvad keha kujuga. Ideaalne kott-tool lõõgastumiseks. Käsitsi valmistatud toolil on lisakäepide, mis võimaldab eseme lihtsat ümberpaigutamist . Razz on eriti populaarne noorte seas ning seda kasutatakse sageli idufirmade puhkeruumides kui ka mitteametlike kohtumiste ajal.
130x110x90 cm 
Hind alates € 84 Vali kangas
Kott-tool Razzy
Kott-tool Razzy
kuni -20 %
Razzy on väike kolmnurkne kott-tool lastele, kelle tubades pole palju ruumi. Kompaktne mööbliese, mille külge on disainitud mugav käepide, et lapsed mängides või oma tuba koristades, saaksid seda ise lihtsasti ringi liigutada. Razzy on käsitsi valmistatud kott-tool, mis koosneb väliskotist ja sisekotist. Koti sisemuses olevad graanulid kohanduvad teie kehakujuga kiirelt. Razzy on praktiline ning mugav kott-tool, mis on suuruselt väiksem kui SLOWDOWN valikus olevad Razz ja Razzmatazz kott-toolid.
110x75x65 cm 
Hind alates € 71 Vali kangas
Kott-tool Razzmatazz
Kott-tool Razzmatazz
kuni -20 %
Razzmatazz on kolmnurkne kott-tool ruumikasse kodusse. Käsitsi valmistatud mööbliesemel on pikendatud iste, selja- ja peatugi. Antud mudel on oma mõõtudelt sobiv ka väga pikkadele inimestele ning graanulid kohanduvad mugavalt keha kujuga. Kott-toolil on lisakäepide, et seda oleks lihtne toas ümber paigutada. Razzmatazz on mugav mööbliese, mida kasutatakse tihti välisterassidel, verandadel, puhkemajades või rõdudel.
155x120x95 cm 
Hind alates € 135 Vali kangas
Kott-Tool Play
Kott-Tool Play
kuni -20 %
Play on käsitsi valmistatud kott-tool, mis on mõeldud nii lastele kui ka täiskasvanutele. Sellel kompaktsel kott-toolil on lisakäepide, mis võimaldab teda toas väga mugavalt ümber paigutada; graanulid kohanduvad keha kujuga. Pehmet tugitooli Play kasutatakse tihti reklaamiesemena: kott-toolile trükitakse või tikitakse oma logosid. See kerge mööbliese meeldib eriti noorteorganisatsioonidele ja ettevõtetele, kus on puhkenurgad.
80x80x85 cm 
Hind alates € 95 Vali kangas
Kott-tool Game
Kott-tool Game
kuni -20 %
Game on käsitsi valmistatud kott-tool igas vanuses lastele. Kott-tool on kerge ning lisakäepide teeb selle liigutamise eri mängunurkadesse väga mugavaks. Sellel on ka lisatasku, kus lapsed saavad oma mänguasju hoida. Teravate nurkade puudumine välistab vigastuste tekkimise ohu ning graanulid kotis kohanevad täielikult keha kujuga. See väike kott-tool on eriti populaarne lauamänge mängides, joonistades või filme vaadates.
75x75x65 cm 
Hind alates € 79 Vali kangas
Kott-tool Tube
Kott-tool Tube
kuni -20 %
Tube on elliptiliselt kujuga kott-tool, mis on parim alternatiiv tavalisele tugitoolile. Riie on lõigatud diagonaalselt ja seejärel kokku õmmeldud, luues seeläbi stiilse geomeetrilise kompositsiooni. Seda mööblieset eristab kahe erineva värvi kombinatsioon, mis muudab selle silmale kergesti äratuntavaks ja meeldivaks. Kott-tooli Tube saab kasutada nii väljas kui ka siseruumides, kuna tugitooli tootmisel kasutatakse ainult spetsiaalselt valitud vastupidavaid kangaid. Tube kott-tool on disainitud Itaalias ja valmistatud Leedus. Tube on ere aktsent igas kodus!
120x70x80 cm 
Hind alates € 135 Vali kangas
Kott-tool Tube 100
Kott-tool Tube 100
kuni -20 %
Tube 100 - Inspireeritud Itaalia disainist! Tube 100 on kott-tooli ja diivani vahepealne variant. TUBE 100 on loodud Itaalia tootedisaineri Francesco Costacurta poolt, ning toodetud SLOWDOWN poolt! Mõnus kott-tool mahutab kuni kaks inimest. Toode sobib kasutamiseks terassile, tuppa või kontorisse. Sisekoti omapärane disain tagab kott-tooli stabiilsuse ja tagab mugava seljatoe. Tube 100 on parim valik neile, kes otsivad omale mugavat, ainulaadset ja eksklusiivset mööblit.
120x100x80 cm 
Hind alates € 191 Vali kangas
Kott-tool Roll 85
Kott-tool Roll 85
kuni -25 %
Roll on sõõrikukujuline kott-tool, mis on mõeldud eriti pehmeks lõõgastuseks. Roll100 kott-toolil on käepide, mis võimaldab seda toas lihtsasti ringi paigutada ning on sobilik nii lastele kui ka täiskasvanutele. Graanulid kohanduvad ideaalselt keha kujuga, pakkudes inimesele rohkem mugavust. Roll on ideaalne valik, kui soovite lõõgastuda.
80x80x50 cm 
Hind alates € 97 Vali kangas
Kott-tool Roll 105
Kott-tool Roll 105
kuni -25 %
Roll 105 on ümmargune ja ülimalt mugav kott-tool. Tänu sangadele on teda lihtne liigutada ühest kohast teise. See ümmargune kott-tool sobib nii täiskasvanuile kui ka lastele. Kott-toolis olevad graanulid kohanduvad mõnusalt sinu kehakujuga. Roll 105 on midagi enamat kui soovid mõnusalt puhata!
105x105x50 cm 
Hind alates € 142 Vali kangas
Kott-tool Roll 135
Kott-tool Roll 135
kuni -25 %
Roll 135 - on ümmargune kott-tool mille peal saab lõõgastuda mitu inimest korraga. Roll 135 pole ainult stiilne kodukaunistus, vaid ka väga mugav mööbliese. Kott-toolil on mugav käepide millega saab tooli mööda tuba lihtsalt liigutada. Roll 135 on ideaalne kott-tool kui soovite istumist mitmele inimesele või üksi laiutada
135x135x60 cm 
Hind alates € 172 Vali kangas
Kott-Tool Cocoon
Kott-Tool Cocoon
Cocoon - Laste parim sõber!Cocoon on pehme multifunktsionaalne käsitsi valmistatud kott-tool lastele! Oa-kujuline kott-tool kohandub iga kehakujuga ja on äärmiselt mugav, hubane ning armas. Cocoonil on ka tõmblukk, mis võimaldab selle tooli funktsiooni lihtsasti muuta. Lapsed ei pea mitte ainult kott-toolil istuma, vaid saavad seda kasutada ka pehme tekina. See pole mitte ainult väike tool, vaid toimib ka mänguasjana, kuhu lapsed saavad end peita mängu mängides.Peale selle on see stiilne lisa kodusele sisekujundusele, mis aitab teie laste tuba heledamaks muuta. Ilma teravate servadeta ülesehitus muudab selle kerge kookonkoti iga pere vaieldamatuks lemmikuks!
80x45x50 cm 
Hind alates € 129 Vali kangas
Kott-Tool Cocoon 100
Kott-Tool Cocoon 100
Cocoon 100 - Mõnus ja hubane kookon!Cocoon on pehme multifunktsionaalne käsitsi valmistatud kott-tool lastele kui ka suurematele! Oa-kujuline kott-tool kohandub iga kehakujuga ja on äärmiselt mugav, hubane ning armas. Cocoonil on ka tõmblukk, mis võimaldab selle tooli funktsiooni lihtsasti muuta. Lapsed ei pea mitte ainult kott-toolil istuma, vaid saavad seda kasutada ka pehme tekina. See pole mitte ainult väike tool, vaid toimib ka mänguasjana, kuhu lapsed saavad end peita mängu mängides.Peale selle on see stiilne lisa kodusele sisekujundusele, mis aitab teie laste tuba heledamaks muuta. Ilma teravate servadeta ülesehitus muudab selle kerge kookonkoti iga pere vaieldamatuks lemmikuks!
100x55x60 cm 
Hind alates € 169 Vali kangas
Kott-Tool Cocoon 120
Kott-Tool Cocoon 120
Cocoon 120 - Mõeldud ka suurtele mõnulemiseks!Cocoon on pehme multifunktsionaalne käsitsi valmistatud kott-tool lastele kui ka suurematele! Oa-kujuline kott-tool kohandub iga kehakujuga ja on äärmiselt mugav, hubane ning armas. Cocoonil on ka tõmblukk, mis võimaldab selle tooli funktsiooni lihtsasti muuta. Lapsed ei pea mitte ainult kott-toolil istuma, vaid saavad seda kasutada ka pehme tekina. See pole mitte ainult väike tool, vaid toimib ka mänguasjana, kuhu lapsed saavad end peita mängu mängides.Peale selle on see stiilne lisa kodusele sisekujundusele, mis aitab teie laste tuba heledamaks muuta. Ilma teravate servadeta ülesehitus muudab selle kerge kookonkoti iga pere vaieldamatuks lemmikuks!
120x60x65 cm 
Hind alates € 229 Vali kangas
90x70x60 cm 
Hind alates € 139 Vali kangas
115x90x75 cm 
Hind alates € 179 Vali kangas
Kott-tool MooG
Kott-tool MooG
kuni -20 %
MooG on toolikujuline kott-tool, mis on loodud kuninglikuks puhkamiseks. Esmapilgul meenutab kott-tool stabiilset trooni, sellel istudes kohanduvad graanulid inimese kehakujuga ning tool muutub veelgi mugavamaks. Soliidse kujuga tool on ideaalne neile, kes tahavad kombineerida oma sisekujunduses klassikat ja modernsust. MooG on kott-tool, mis jätab suure mööblieseme mulje ning seega on seda parem kasutada ruumikates kodudes ja kontorites.
95x125x65 cm 
Hind alates € 247 Vali kangas
Kott-tool Roll 190
Kott-tool Roll 190
kuni -25 %
Miljon istekohta!Roll 190 - On meie suurim kott-tool sortimendis! Roll 190 on ligi 2 meetrise läbimõõduga ümmargune kott-tool, mis mahutab terve pere ära! Selles kott-tooli istumisasendeid on nii palju, et neid on raske üles lugeda ja igaüks peaks leidma sealt omale kõige sobivama asendi. Kott-tooli graanulid kohanduvad kehaga ja seal on võimalik teha omale üli mõnus pesa! 
190x190x50 cm 
Hind alates € 412 Vali kangas
Kott-tool Lounge
Kott-tool Lounge
kuni -20 %
Lounge on tugitoolikujuline kott-tool, mis on mõeldud mugavaks lõõgastuseks pärast tegusat päeva. Käsitsi valmistatud kott-toolil on seljatugi ning pikendatud iste, mis võimaldavad meeldivalt selga ja pead toetada ning väsinud jalgu sirutada. Graanul tooli sees kohandub keha kujuga. Lounge on väga pehme tugitool, mida kasutatakse sageli toas, firmade puhkeruumides, kodu terrassidel, sisehoovides ja maakodudes.
135x80x80 cm 
Hind alates € 135 Vali kangas
Kott-tool Lounge Zip
Kott-tool Lounge Zip
kuni -20 %
Kasuta diivanina või eraldi lamamistoolinaLounge ZIP mudelid saab lihtsalt omavahel kokku liita. Et saaksite luua omale sobiv 2 või 3 kohaline diivan või kasutada eraldi lamamistoolina. ZIP mudelid lõime pikaajalise tootearenduse tulemusena, et tulla vastu meie klientide soovile omada multifunktsionaalset mööblit! Lai värvivalik annab võimaluse luua just omale sobiv komplekt, mis sobib ideaalselt su koju, kontorisse või terassile. Toode on kasutatav nii välis- kui sisetingimustes! Tõmblukk on kvaliteetsest materjalist ja vastupidav Eesti kliimale! Väliskotid on eemaldatavad ja pestavad, mis teeb hooldamise väga lihtsaks. Valmistatud käsitööna!Saadaval ka komplektina 2 või 3 kohalisena.
135x80x80 cm 
Hind alates € 159 Vali kangas
Kott-toolid Poroloon täitega kott-toolid Välitingimustesse kott-toolid Sisetingimustesse kott-toolid Tumbad Tugitoolid Diivanid Lamamistoolid Logoga kott-toolid

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel. Klõpsates nuppu "Nõustun", kinnitate oma nõusolekut küpsiste kasutamisega. Lisateave küpsiste kohta: Privaatsuspoliitika