SAMA PEHMUS, TEINE NIMI. "Pusku Pusku" on nüüdsest "Slowdown"
Suurim valik kott-toole Eestis!
Võta meiega ühendust!Tel: +372 534 02414E-mail: info@slowdown.ee
Laienda filtreid
Ahenda filters

Soovitame!

Suurus

Otstarve

Tumbad

Kott-tool Plus 50
Kott-tool Plus 50
kuni -20 %
Plus 50 - stiilne ja ülimugav kuubikukujuline tumba meeldivaks lõõgastumiseks. Käsitsi valmistatud tumba on kompaktse suurusega, kerge, mistõttu on lihtne leida ruumi igas toas. Sellel tumbal on ülimugav istuda, seda kasutatakse sageli erinevates igapäevastes olukordades – ootamatute külalistele istumiseks või jalanõude jalga pannes istumiseks. Plus 50 tumba sobib kokku järgnevate kott-toolidega - Seat, Sofa Seat, Plus või Lounge kott-mudelitega. Vajadusel saab seda moodsat tumbat kasutada lauana esemete paigutamiseks või väsinud jalgade toetamiseks. Plus 50 tumba stiilne disain ja pehmed vormid loovad hubase atmosfääri igas interjööris.
50x50x45 cm 
Hind alates € 52 Vali kangas
Kott-tool Plus 70
Kott-tool Plus 70
kuni -20 %
Plus 70 on ristkülikukujuline kott-tool, mis on mõeldud väsinud jalgade mugavaks sirutamiseks. Käsitsi valmistatud tumba on kompaktne ja võtab kodus vähe ruumi. Seda on lihtne ühest kohast teise tõsta. Plus 70 tumba sobib kokku SEAT ja Lounge kott-toolide juurde jalatoeks. 
60x70x45 cm 
Hind alates € 71 Vali kangas
60x100x45 cm 
Hind alates € 79 Vali kangas
Kott-tool Up!
Kott-tool Up!
kuni -20 %
UP! on kuubikukujuline kott-tool, mis on parim alternatiiv tavapärastele tumbadele. Käsitsi valmistatud kott-tool sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele, sest on väga praktiline: kompaktne, mugav. Tumbat kasutatakse tihti ka lauana.
45x45x40 cm 
Hind alates € 44 Vali kangas
Kott-tool Softbox
Kott-tool Softbox
kuni -20 %
Softbox on kompaktne, mugav kott-tool, mis on mõeldud igapäevaseks mugavaks istumiseks. Käsitsi valmistaud kott-tool on universaalne, seda võib kasutada tumbana istumiseks, aga ka lauana asjade toetamiseks. Lastele meeldib see kott-tool eriti oma madala kõrguse tõttu, sest nii on neil mugav mängida või joonistada. Lisaks kasutatakse seda tihti ka ootamatutele külalistele istekoha pakkumiseks või jalatsite jalga panemiseks. Softbox on stiilne tumba, mis sobib vanematele kui ka lastele.
70x70x40 cm 
Hind alates € 63 Vali kangas
Kott-tool Mini
Kott-tool Mini
kuni -21 %
Mini on tumbakujuline kompaktne kott-tool, mis on mõeldud nii lastele kui ka täiskasvanutele. Käsitsi valmistatud kott-tool sobib kasutamiseks mitmesugustes igapäevastes olukordades: ootamatutele külalistele istekoha pakkumiseks, jalatsite jalga panemiseks, lauamängude mängimiseks või looduses lõkke ääres õhtu veetmiseks. Lastele meeldib kerge Mini kott-tool eriti, sest seda on lihtne tõsta ja kaasas kanda, muutes selle neile ka ideaalseks kingituseks erinevate tähtpäevade puhul.
40x40x30 cm 
Hind alates € 31 Vali kangas
100x57x38 cm 
Hind alates € 87 Vali kangas
85x85x38 cm 
Hind alates € 103 Vali kangas
Kott-toolid Poroloon täitega kott-toolid Välitingimustesse kott-toolid Sisetingimustesse kott-toolid Tumbad Tugitoolid Diivanid Lamamistoolid Logoga kott-toolid

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel. Klõpsates nuppu "Nõustun", kinnitate oma nõusolekut küpsiste kasutamisega. Lisateave küpsiste kohta: Privaatsuspoliitika