SAMA PEHMUS, TEINE NIMI. "Pusku Pusku" on nüüdsest "Slowdown"
Suurim valik kott-toole Eestis!
Võta meiega ühendust!Tel: +372 534 02414E-mail: info@slowdown.ee
Laienda filtreid
Ahenda filters

Soovitame!

Suurus

Otstarve

Poroloon täitega kott-toolid

Poroloon täitega Snug 100
Poroloon täitega Snug 100
kuni -20 %
Mõnusalt pehme pesa!SNUG 100 – Hubane ja pehme poroloon täitega kott-tool, mis on loodud maksimum mugavust silmas pidades. SNUG on disainitud mugava seljatoega; milles olev poroloon kohandub mõnusalt kehakujuga. SNUG sobib ideaalselt lebotamiseks. Nagu ka meie teisi toole, iseloomustab SNUG-i ülilihtne hooldus: Välimine kate on lihtsalt eemaldatav ja pestav. 
100x110x74 cm 
Hind alates € 159 Vali kangas
Poroloon täitega kott-tool OM 85
Poroloon täitega kott-tool OM 85
kuni -20 %
Poroloon täitega kott-tool Om 85 - See on täiesti uus lõõgastuskogemus, tõeliselt luksuslik pehmus ja mugavus! Pehme poroloon täide garanteerib super mugavuse ja lõõgastuse! OM-85 läbimõeldud ja vastupidav lahendus sobib ideaalselt koju, kontori, lasteaeda või kooli. Kott-tool on pakendatud vaakumiga ja enne kasutamist oodake 24 tundi, et poroloon taastuks täielikult. Peale seda on 100% mugavus garanteeritud!
Hind alates € 119 Vali kangas
Poroloon täitega kott-tool OM 110
Poroloon täitega kott-tool OM 110
kuni -20 %
Poroloon täitega kott-tool Om 110 - See on täiesti uus lõõgastuskogemus, tõeliselt luksuslik pehmus ja mugavus! Pehme poroloon täide garanteerib super mugavuse ja lõõgastuse! OM-110 läbimõeldud ja vastupidav lahendus sobib ideaalselt koju, kontori, lasteaeda või kooli. Kott-tool on pakendatud vaakumiga ja enne kasutamist oodake 24 tundi, et poroloon taastuks täielikult. Peale seda on 100% mugavus garanteeritud!
Hind alates € 191 Vali kangas
Poroloon täitega kott-tool OM 135
Poroloon täitega kott-tool OM 135
kuni -20 %
Poroloon täitega kott-tool Om 135 - See on täiesti uus lõõgastuskogemus, tõeliselt luksuslik pehmus ja mugavus! Pehme poroloon täide garanteerib super mugavuse ja lõõgastuse! OM-135 läbimõeldud ja vastupidav lahendus sobib ideaalselt koju, kontori, lasteaeda või kooli. Kott-tool on pakendatud vaakumiga ja enne kasutamist oodake 24 tundi, et poroloon taastuks täielikult. Peale seda on 100% mugavus garanteeritud!
Hind alates € 271 Vali kangas
Poroloonist tumba On 60
Poroloonist tumba On 60
kuni -20 %
Mõnus ja pehme jalatugi!On 60 - mugav ja väga pehme tumba, mis on jalgade mugavaks toetamiseks. Käsitsi valmistatud ja poroloon täitega tumba on kompaktse suurusega, nii et see võtab kodus vähe ruumi; seda on lihtne ruumis erinevatesse kohtadesse liigutada. On 60 tumba on parim kombinatsioon mugavusest ja kompaktsusest - Om. tumba on täidetud kvaliteetse purustatud porolooniga.
60x60x35 cm 
Hind alates € 71 Vali kangas
Kott-toolid Poroloon täitega kott-toolid Välitingimustesse kott-toolid Sisetingimustesse kott-toolid Tumbad Tugitoolid Diivanid Lamamistoolid Logoga kott-toolid

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel. Klõpsates nuppu "Nõustun", kinnitate oma nõusolekut küpsiste kasutamisega. Lisateave küpsiste kohta: Privaatsuspoliitika